LIMS

V roce 2004 se AS&C stala certifikovaným Implementačním partnerem firmy LabWare Ltd., se sídlem Toft Hall, Toft Road, Knutsford, Cheshire WA16 9PD, England. Od té doby poskytujeme pro uživatele laboratorního systému LabWare LIMS služby v oblasti implementací systému, customizace, upgradů či přechodu z jiných platforem LIMS systémů. Zároveň také provádíme odborné školení LabWare LIMS administrátorů. Oblastí působnosti pro tyto aktivity je převážně střední a západní Evropa.

LabWare Ltd. poskytuje ve své třídě nejlepší laboratorní automatizované softwareové řešení již po dobu 20 let, které pokrývá požadavky na správu dat v laboratořích v různých odvětví průmyslu v rámci celého světa. LabWare se stal vedoucím hráčem v oblasti globálních LIMS aplikací a má nepřekonanou historii včasných implementací v rámci rozpočtu, pro kompletní řešení bez kompromisů.
Pro více detailních informací o firmě LabWare Ltd. a systému LW LIMS navštivte www.labware.com.

AS&C se úspěšně podílela již na několika rozličných projektech např. v Anglii, Německu, Švýcarsku, České republice a Dánsku. V roce 2007 jsme začali spolupracovat na globálním projektu Izraelské farmaceutické firmy v regionech Anglie, Irska, Holandska, Maďarska a Izraele (detaily viz HISTORIE ).